Projekty

MBG_009Tyto služby jsou ve fázi příprav. Pracuji na miniaturizovaných kytarových efektech, které lze zabudovat přímo do kytary. Momentálně mám ve fázi prototypů  efekty  delay, tremolo (pulsar od EHX), distortion (throttle box od Mesa Boogie).Brzy zde přibudou nějaké obrázky a videa. Efekty fungují na 9V baterii a jsou vždy true bypass, tj. pokud jsou vypnuty, kytara se chová naprosto stejně jako před instalací. Nastavení efektů lze provést buď pomocí trimrů nebo lze pro jejich nastavení využít potenciometry na kytaře, pokud je hráč nevyužívá (Tónová clona apod.). Efekt lze také např. vyvést na sluchátka zapojitelná do kytary a hráč je tak může využít jako in-ear monitor nebo v případě potřeby hrát přímo do mixu bez komba.

Kytarové kombo Feather 200w

Kombo je určeno pro kytaristy, kteří chtějí skladné, lehké kombo, které ale s přehledem stačí pro koncertní činnost aniž by hrálo na hranici svých možností. Odtud název Feather neboli pírko. Výkon 200W RMS realizovaný zesilovačem pracujícím ve třídě D který krmí dva 5″ reproduktorky s dobrou účinností, které ten výkon unesou. Tvarovací obvody jsou tvořeny tranzistory J-FET, které jsou uznávanou náhradou elektronek.  Stejně se nastavují a velmi podobně se chovají při přebuzení. Více informací.

 

Celolampová hlava MasterPeace 18W třída A – single ended

 

Jednokanálová hlava s jednočinným stupněm pracujícím ve třídě A. Tj. zvuk bez kompromisů výkonnějších zesilovačů s typickým zvukem, který u dvojčinných (nejrozšířenějších) zapojení nelze docílit v boutique provedení.